1. Uluslararası Sürdürülebilir Yaşam Kongresi

Kongre Tarihi ve Yeri

Uluslararası Sürdürülebilir Yaşam Kongresi, 15-16 Mart 2019 tarihleri arasında Ankara’da Anadolu Hotel Downtown/Çukurambar Konferans Salonu’nda yapılacaktır.

Kongre Dili

Kongrenin dili Türkçe’dir. Kongre sırasında simultane çeviri hizmeti verilecektir.

Kongre Programı

Stand kurulumu, Bilimsel Program

Davet Mektubu

Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Yaka Kartı

Kongre alanına girecek her misafirimizin gerekli kayıt işlemini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Tüm kongre alanlarına giriş ve çıkışlarda yaka kartı kontrolü yapılacaktır.

Kayıt ve Danışma Masası

Kayıt ve danışma masaları 15 – 16 Mart 2019 tarihlerinde, 08:00 – 18:00 saatleri arasında kongre merkezinde açık olacaktır.

Stant Alanları

Stand sahibi firmalara ve kamu kurumlarına geniş bir fuaye alanı ayrılmıştır. Stand alanı girişte kayıt yaptırmış olma şartı aranmaktadır. Stand alanı açılış ve kapanış saatleri aşağıda dikkatinize sunulmuştur.

15 Mart 2019 08:00 – 18:00 16 Mart 2019 08:00 – 18:00

 

Ödeme

Ödemeler TL olarak yapılacak ve banka transferi ya da kredi kartı ile gerçekleşecektir. Banka havalesinden doğacak masraflardan katılımcı sorumlu olacaktır.